Jak ošetřovat kabelky ze pštrosí kůže?

Zakoupili jste si kabelku ze pštrosí kůže a jistě víte, že výrobky z pravé kůže se mají ošetřovat. Na obuv jsou k dostání přípravky na kůži, ale na kabelky?

Pštrosí kůže je považována jako jedna z nejlepších a nejtrvanlivějších kůží na světě. Vyznačuje se svými speciálními hrbolky na hladké kůži v různých hustotách. Pštrosí kůže, tak jako ostatní přírodní, vyžadují složitý, specializovaný a nákladný výrobní proces, díky němuž je jeho estetická hodnota nákladná. 

 

SMALL BIRKEN AO9 LDS PURSE

 


Chraňte
své kabelky (nejen kabelky, ale všechny kožené výrobky) před prachem, uložením v ochranném látkovém sáčku. Neskladujte je v plastovém sáčku, protože kůže musí dýchat. Pokud by se na výrobku hromadil prach nebo nečistoty, otřete je čistým vlhkým hadříkem. Používejte speciální krém/spray na přírodní kůži. Nejprve však krém/ spray vyzkoušejte na nenápadné ploše, abyste se ujistili, že kůži nezbarví. K čištění výrobku nepoužívejte jiný čisticí prostředek než jsou ty, které jsou určeny pro pravou (přírodní) kůži. Neskladujte na přímém slunci nebo pod ostrým umělým světlem. Neskladujte je ve vlhké skříni, prostředí by mělo být chladné, ale suché. Zabraňte kontaktu kosmetiky, parfémů nebo krémů na ruce s kůží. Pokud by váš výrobek zvlhnul, nesušte ho teplem. Produkt nechte volně schnout v suché místnosti. 

 

AO12 LDS PURSE-1 Elizabeth BEVERLEY