Je vždy důležitá značka (logo) na oblečení a doplňcích, které nosíme?

 

Někdo má rád pouze značkové oblečení, značkovou obuv i značkové doplňky jako jsou brýle, opasek, peněženka, kabelka a další. Pro někoho to však důležité není vůbec. 

courteney-shirt-03 courteney-badge brown-light2 gale-opasky--honey-buff

 

 V dnešní době mnohdy ani není možné rozpoznat, zda má dotyčný(á) na sobě značkové oblečení či kabelku, opasek apod. od skutečných značkových výrobců nebo nemá. Může to být zakoupeno v second hands nebo od dodavatelů, kteří značkový výrobci nejsou.

 

Jak je to zde u nás, v našem obchodě, kde vám nabízíme jak obuv, kabelky, opasky, peněženky a další možné zboží?

 

3 kopie 1B kopie

 

Garantujeme ručně šité zboží z přírodní (pravé) kůže. Tam, kde se jedná o značkovou výrobu, je značka (logo) uvedeno jak zde na webových stránkách, ale také přímo na zboží. Tím je hlavně zimbabwská společnost The Courteney Boot Company P/L, pro které jsme výhradní dovozci pro ČR.  Jedná se o obuv, některé opasky, příruční pánské tašky, náramky, návleky a další speciální zboží.

 Courteney-Product-Portrait-Magazine-FP-Sideways-Medium

 

 

Co se  týká především kabelek, některých opasků, náramků, peněženek taktéž garantujeme ručně šité zboží z přírodní (pravé) kůže, ale ne vždy se jedná o značkové zboží. Není to z důvodu, že by se jednalo o nižší kvalitu, ale z důvodu, že v JAR je tak velké množství výrobců tohoto zboží, že mnozí ani nepovažují za důležité vkládat logo na své zboží. 

Pro každého je důležité něco jiného. Pro jednoho značka (logo), pro jiného hlavně kvalita. Výrobky od nás  kvalitu mají. At´ s logem či bez něj. A pokud budete o výrobky, které si u nás zakoupíte, správně pečovat, pak vám vydrží mnoho let.

 

Osobně mám kabelku ze sloní kůže 10 let (pozor výrobky ze sloní kůže není možno komerčně prodávat)  a kabelka je naprosto stále stejná. Zrovna tak pštrosí obuv, kterou nosím 6 let a to z 95 % všude, neměla dosud jedinou závadu. 

 

 

P1110170 P1170848

 

 

Je velká škoda, že zvláště ženy u kabelek hledí pouze na značku (logo)  a kvalitu ponechávají stranou.

 

DSC_0747 DSC_0749 DSC_0752
DSC_0758 DSC_0759 DSC_0761