Proč používat návleky?

 

Jsou návleky důležité nebo jsou jen na parádu, aby dotyčný byl jak se říká "in"? Věřte, pokud se vypravujete do Afriky a určitě to bude i v jiných místech, jak na fotosafari nebo na lovy, doporočujeme přibalte si návleky. Nejen, že byste měli mít obuv, která vám upevní kotníky, pokud se budete pohybovat v horách nebo po kopcích, ale také návleky.

 

IMG_20190309_095459

 

Návleky nejsou na parádu, jak si mohou mnozí myslet, ale hlavně chrání vaši obuv, tkaničky i ponožky. Tráva je totiž tak pevná a ostrá, alespoň v JAR to víme zcela přesně, že se velmi snadno do těchto části oblečení snadno dostane.  Pokud si vezmete obyčejné tenisky s ponožkami, věřte, že po procházce nebo po lovu v buši, budete moci vyhodit jak obuv, tak ponožky. Leda, že byste si zahráli na Popleku, a každý kousíček stonku trávy, byste dostávali pracně ven.

 

IMG_20190811_124025_1

 Návleky také můžete použít například, když budete řezat dřevo pilou, aby se vám piliny nedostávaly do obuvi. Nebo je můžete použít jen tak na procházku do lesa. Tkaničky se Vám nebudou zaplétat do větviček. Samozřejmě na tyto činnosti návleky nemusíte používat z naší nabídky, i když by Vám dlouho vydrželi, protože jsou z přírodní kůže. Na trhu jsou k nabídce i z obyčejné látky nebo si je můžete ušít i doma. 

 

navleky