Jak a proč pečovat o produkty

NÁLEŽITÝ ZPŮSOB JAK ZACHOVAT PŘÍRODNÍ KŮŽI JE PRAVIDELNÁ A SPRÁVNÁ PÉČE

 

S POUŽITÍM OŠETŘUJÍCÍHO KRÉMU

 

 O produkty z pravé kůže je nutná pravidelná péče s použitím doporučených udržovacích čistících a leštících přípravků určenou na pravou kůži.  Pokud dojde k znečištění, na odstranění postačí  mýdlová voda a hadřík.

Vlhkost vytáhne z přírodní kůže původní mastnotu. Když se drobná vlákna vysuší, stanou se těžkými a začnou se velmi snadno lámat a zkracuje se životnost přírodní kůže. 

 Vlákna přírodní kůže snadno hoří, zvláště když je přírodní kůže mokrá.

     V žádném případě nesušte kůži prudkým teplem – například blízko rozpálených kamen, nebo na slunci, tím by se poškodila jednotlivá vlákna. Nejlepší způsob sušení přírodní kůže je pomalé sušení. Lešticí krém doporučujeme vtírat kartáčkem a v suchém prostředí.  Krém se tak dostane až do pórů a bude příznivě prospívat životnosti vašeho produktu. Pravidelným používáním leštícího krému se zachová původní pružnost, ohebnost a voděodolnost.

     

Každá bota se vytvaruje podle Vaší nohy, nebot´ jak jsme psali,  jsou vyráběny pouze z přírodní kůže. Tato obuv vám může vydržet význačně dlouhou dobu, i přesto, že někdy navlhne. Ovšem pouze  za předpokladu, že o ni budete řádně pečovat.