Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
CITES

 

U výrobků z kůží, u kterých je CITES vyžadován, dokládáme povolení  CITES -  "POTVRZENÍ/ CERTIFIKACE" .  U zboží, které nabízíme my, se jedná o kůže krokodýl, hroch. Výrobky z pštrosí kůže, buvola, kudu, impaly se to netýká, protože dle zákona č. 100/2004 Sb toto povolení není vyžadováno.

 

Co znamená CITES pro vás? Znamená to, že ke zboží z kůže  krokodýl, hroch, obdržíte doklad POTVRZENÍ/ CERTIFIKACI o pravosti kůže.

 

CITES je povolení, na jehož základě vám můžeme zboží z Afriky dovést. Bez tohoto dokladu žádné zboží z pravé kůže (kůže, která toto povolení dle zákona č. 100/2004 Sb. vyžaduje) nepřivezeme. Na základě CITESu nám je za poplatek vystaveno POTVRZENÍ/ CERTIFIKACE. 

 

Zároveň je to pro vás i upozornění, že pokud si budete kdekoli na celém světě kupovat zboží z pravé kůže (jaké druhy kůže podléhají povolení dovozu do zemí EU, se můžete dozvědět na stránkách Ministerstva životního prostředí zde) měl by vám spolu se zbožím být předán bud´přímo CITES nebo POTVRZENÍ/ CERTIFIKACE. Může se Vám totiž stát, že zboží zůstane na letišti u celních úředníků, kteří na vaše zboží narazí.

 

Přesná citace co se skrývá pod zkratkou CITES:

CITES je úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin, která byla sjednána v roce 1973 ve Washingtonu. Jejím cílem je ochrana ohrožených druhů živočichů a rostlin před hrozbou vyhubení v přírodě z důvodu nadměrného využívání pro komerční účely. Více se o CITES dozvíte na stránkách Ministerstva životního prostředí  zde

 

              

POVOLENÍ/CERTIFIKACE CITES