Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
PROČ PÉČE O VÁŠ PRODUKT » JAK A PROČ PEČOVAT O PRODUKTY
PÉČE O VÁŠ PRODUKT

 

NÁLEŽITÝ ZPŮSOB JAK ZACHOVAT PŘÍRODNÍ KŮŽI JE PRAVIDELNÁ A SPRÁVNÁ PÉČE

 

S POUŽITÍM OŠETŘUJÍCÍHO KRÉMU

 

 O produkty z pravé kůže je nutná pravidelná péče s použitím doporučených udržovacích čistících a leštících přípravků určenou na pravou kůži.  Pokud dojde k znečištění, na odstranění postačí  mýdlová voda a hadřík.

Vlhkost vytáhne z přírodní kůže původní mastnotu. Když se drobná vlákna vysuší, stanou se těžkými a začnou se velmi snadno lámat a zkracuje se životnost přírodní kůže. 

 Vlákna přírodní kůže snadno hoří, zvláště když je přírodní kůže mokrá.

     V žádném případě nesušte kůži prudkým teplem – například blízko rozpálených kamen, nebo na slunci, tím by se poškodila jednotlivá vlákna. Nejlepší způsob sušení přírodní kůže je pomalé sušení. Lešticí krém doporučujeme vtírat kartáčkem a v suchém prostředí.  Krém se tak dostane až do pórů a bude příznivě prospívat životnosti vašeho produktu. Pravidelným používáním leštícího krému se zachová původní pružnost, ohebnost a voděodolnost.

     

Každá bota se vytvaruje podle Vaší nohy, nebot´ jak jsme psali,  jsou vyráběny pouze z přírodní kůže. Tato obuv vám může vydržet význačně dlouhou dobu, i přesto, že někdy navlhne. Ovšem pouze  za předpokladu, že o ni budete řádně pečovat.