Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
27. 03. 2018

JAK DLOUHO VYDRŽÍ OBUV?

Stalo se Vám, že jste na stejný druh obuvi narazili ve více obchodech,ale za poměrně rozdílné ceny? A jak dlouho Vám obuv vydržela?  

Obuv z pravé kůže vydrží mnoho let. Ovšem pod jednou podmínkou. Že se o ni budeme řádně starat, aby se neporušili vlákna. To znamená, že musíme myslet alespoň na občasné očištění hadříkem od prachu. Pokud je obuv více zašpiněna, pak musíme očistit mýdlovou vodou a necháme volně uschnout. V žádném případě ne na kamnech, topení, přímém slunci apod.!! Po té nakrémovat. Vždy použijeme krém vhodný na pravou (nebo-li) přírodní kůži. Dbejte tedy na časté ošetření krémém, které Vám dá záruku dlouhodobého používání.

Obuv na obrázku je nošena všude. Na procházky, do města, na hory, na lovy, na túry, do lesa. I když se nesmí a nedoporučuje nosit ve vodě (tj. např. procházet kalužemi) nebo ve sněhu, přesto je obuv na obrázku je nošena shruba 80% v roce, denně a to cca 4 roky. 

Co je kladem přírodní obuvi: nejen, že vypadá vzhledově velmi pěkně, díky podrážce neklouže, ale také nevznikají žádné ekzémy na nohou (alespoň do dnešní doby nejsou známy) a při vyzutí se nemusíte obávat nepříjemného zápachu.

Záleží již na Vašem rozhodnutí zda se rozhodnete naši nabízenou obuv vyzkoušet. Věříme, že finanční částka se vám vyplatí. Jen počítejte s tím, že obuv se k Vám může dostat (od objednávky, přes výrobu a doručení k Vám) až za několik týdnů či až za tři měsíce. Veškeré zboží je výráběno na zakázku.