Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
05. 10. 2018

KVALITA PRODUKTU

Výrobků a zboží si v dnešní době můžeme koupit nespočet. Každý má jiné priority. Někdo se dívá na kvalitu, někdo na cenu, někdo nakupuje, protože má nákup zkrátka rád.  Jsou ale výrobky, u  kterých bychom si měli dávat pozor na kvalitu.

Co se týká kabelek (a dalších výrobků) je u nás bohužel trend, nakupovat NE kableku, ale ZNAČKU. Na kvalitu kabelky ženy často nehledí, pouze na to, zda je na kabelce známá značka. Není to ale škoda? 

Pokud je kvalitní kabelka (či jiný výrobek) není důležitější, jak nám dlouho dotyčná věc vydrží a poslouží našemu účelu?