Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
23. 01. 2019

ODKUD VÝROBKY POCHÁZÍ?

Nebot´ pobýváme s klienty velmi často v Jihoafrické republice, napadla nás myšlenka, nabídnout výrobky i zde v ČR. Nabídka výrobků z pravé kůže patří v Jihoafrické republice k tak běžnému prodeji jako je u nás hovězina nebo vepřovina.

Všechny výrobky pochází pouze z Afriky od výrobců, které osobně známe.

Jsme si vědomi skutečnosti, že lov zvířat a používání kůže vůbec, je pro mnohé kontroverzní téma. Proto je na místě připomenout, že JAR je na zvěř velmi bohatá a lov veškeré zvěře zde podléhá přísné kontrole a regulaci. Výrobky z kůží citesových i některých necitesových zvířat pocházejí téměř výhradně z faremních chovů. (Faremní chov je regulovaným chovem většího počtu zvěře na malé výměře intenzivním hospodařením).

V dnešní době mnoho lidí zjišťuje, jak přirozeně a krásně působí na člověka produkty z kůží a navíc mnohem déle vydrží, v případě, že se o ni staráme.

Věříme, že s nabízenými výrobky budete spokojeni.