Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
16. 11. 2018

POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÁREK ......

Sice máme na vánoční dárky ještě čas, ale bohužel ne u nás a ne s naším zbožím. Zásoby se nám na skladě rychle snižují. Pokud byste tedy chtěli obdařit své nejbližší,  netradičním dárkem z Afriky, neváhejte.

A důvod?

Afričanům se totiž blíží velké prázdniny. Od poloviny prosince do poloviny ledna si všichni užívají volna s dětmi.   

Pokud byste se rozhodli objednat zboží v prosinci, nevěříme, že by vám zboží dorazilo do vánoc. Nejen, že je, jako každý rok, nápor na výrobu, ale vzniká také nápor na dopravní letecké společnosti, naší vnitrostátní dopravu apod. Vaše objednávka by tak byla ohrožena a s jistotou řešena až ve druhé polovině ledna.  

Pokud si nejste jisti, chcete poradit, dotázat se, nejjednoduší způsob je zavolat na tel. č. 775169744 nebo napsat e-mail: afronatur@gmail.com