Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem v horní části stránek.

 

Potřebujete poradit,

máte dotaz?

telefon, WhatsApp, Viber:

00420 775 169 744

afronatur@gmail.com

info@afronatur.cz

 Připojte se k nám na fcb

 

   

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

V loňském roce 2017 jsem zakoupila 2 páry obuvi u firmy Afronatur. Jeden pár bot pro mně a druhý pár pro manžela. Dámské boty jsou zhotoveny z hroší kůže a pánské jsou kombinace buvola a impaly.  Oba páry bot jsme používali v náročných podmínkách za každého počasí a obstály na výbornou. Obuv je pohodlná, prodyšná a  odpovídá naším představám použití pro horskou turistiku i lov. Jsme velmi spokojeni a určitě to nebyl poslední nákup u této firmy. Děkujeme. Jindřiška a Vašek L.

 

VÍCE RECENZÍ......

                                                                 

               
Úvod » PRAVOST KŮŽE

PRAVOST KŮŽE

slide

PRAVOST KŮŽE

Zajisté budou mít někteří námitky proti těmto výrobkům. Ale tak jako u nás je běžné použití vepřovice a hovězí kůže, stejně tak je běžné v Jižní Africe použití mnoha přírodních kůží, například pštrosí či krokodýlí. Narozdíl od naší republiky, kdy se loví "pár druhů zvěře" , v Jihoafrické republice je více než 56 druhů. Mentalita lidí je zcela jiná, stejně tak jako názor na lovy. 

Kůže na obuv je používána výhradně z kůží, které zústávají jako odpad na taxidermích, kterých je v JAR nespočet.

 

U nás nekoupíte výrobek zpracovatelského průmyslu, ale výrobek dokonalé ruční práce

  • Garantujeme 100% pravou kůži
  • Na vnitřní prostor produktů je použit opět materiál z kůží - buvolů, antilop, jehněčiny,  vepřovic nebo látka

 

Jak poznáte pravou kůži?

  • krásně voní
  • na dotek je zcela jiná než syntetická
  • pro neznalce není jednoduché rozeznat pravou kůži od imitace

 

Co je CITES? Je to doklad uričté povolení, které podléhá přísným kritériím. Na základě tohoto povolení můžete dovést  pravou kůži nebo výrobky z pravé kůže ze zahraničí. Tomuto povolení podléhají pouze určité druhy kůže, např. krokodýlí, hroší. Jiné druhy pravé kůže tomuto ani jinému povolení nepodléhají.

CITES - úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin, která byla sjednána v roce 1973 ve Washingtonu. 

 Takto vypadají CITESy, které musí vlastnit každý prodávající, který dováží pravou kůži ze zahraničí.