JAK DLOUHO VYDRŽÍ OBUV?

Stalo se Vám, že jste na stejný druh obuvi narazili ve více obchodech,ale za poměrně rozdílné ceny? A jak dlouho Vám obuv vydržela?  

Obuv z pravé kůže vydrží mnoho let. Ovšem pod jednou podmínkou. Že se o ni budeme řádně starat, aby se neporušili vlákna. To znamená, že musíme myslet alespoň na občasné očištění hadříkem od prachu. Pokud je obuv více zašpiněna, pak musíme očistit mýdlovou vodou a necháme volně uschnout. V žádném případě ne na kamnech, topení, přímém slunci apod.!! Po té nakrémovat. Vždy použijeme krém vhodný na pravou (nebo-li) přírodní kůži. Dbejte tedy na časté ošetření krémém, které Vám dá záruku dlouhodobého používání.

Obuv na obrázku je nošena všude. Na procházky, do města, na hory, na lovy, na túry, do lesa. I když se nesmí a nedoporučuje nosit ve vodě (tj. např. procházet kalužemi) nebo ve sněhu, přesto je obuv na obrázku je nošena shruba 80% v roce, denně a to cca 4 roky. 

Co je kladem přírodní obuvi: nejen, že vypadá vzhledově velmi pěkně, díky podrážce neklouže, ale také nevznikají žádné ekzémy na nohou (alespoň do dnešní doby nejsou známy) a při vyzutí se nemusíte obávat nepříjemného zápachu.

Záleží již na Vašem rozhodnutí zda se rozhodnete naši nabízenou obuv vyzkoušet. Věříme, že finanční částka se vám vyplatí. Jen počítejte s tím, že obuv se k Vám může dostat (od objednávky, přes výrobu a doručení k Vám) až za několik týdnů či až za tři měsíce. Veškeré zboží je výráběno na zakázku.