Chtít  africké  země poznat a celé procestovat v průběhu  10-14 dnech je spíše závodem s časem a unavenými klienty.

Proto doporučujeme :

(samozřejmě to není podmínka.)

vyberte si pár destinací, kde strávíte 4-5 dnů s jedním vybalováním a zabalováním zavazadel a spíše si vychutnejte místní krásy spojené s relaxem než stresovým dnem, co vše se  ještě musí stihnout. 

DRUH PROGRAMU

• Všechny pobyty jsou forfaitové, tzn., že program je sestavován na žádost klienta, popřípadě regulován na doporučení průvodce
• Před realizací pobytu se vždy se zájemci osobně setkáváme a na základě upřesnění zajistíme program dle představy klienta a našeho doporučení

PROGRAM

• Jednotlivé programy jsou v destinacích během pobytu řazeny dle počasí, přání klientů, doporučení průvodce a aktuálních možností

SKLADBA KLIENTELY

• Vzhledem k malému počtu klientů lze do určité míry vyjít vstříc přáním a doplnit o neplánované „atrakce“ během pobytu
• Doporučujeme menší počet osob ve skupině 4-8osob (rodinná atmosféra)
• Klienti dostávají stálou péči a přítomnost průvodce během celého pobytu

SPECIÁLNÍ PROGRAMY

I tyto speciální programy jsou vytvořeny pro malé skupinky osob. Dotyční  mají stejného koníčka nebo naopak, každý tráví den svým koníčkem a večer se spolu všichni sejdou. Program je zaměřen na CVIČENÍ, GOLF, ADRENALINOVÉ SPORTY, RYBOLOV, pobyt s tématem o MYSLIVOST, LOVECH a ZVĚŘE. Dále pobyt zaměřen na FOTOSAFARI ZVĚŘE a také na VAŘENÍ. Na základě dohody lze program zaměřit i na jiné koníčky. Tyto speciální programy jsou sestaveny od 8 dnů po 12 dnů, či na základě přání klienta.  Všechny speciální programy jdou skombinovat na základě domluvy.

CVIČENÍ
GOLF
MYSLIVOST-LOVY-ZVĚŘ

Pobyt  zaměřený na cvičení – posilovací cviky v domácím prostředí,  jak správně cvičit, jak se správně stravovat, aby nevznikl „jojo efekt“.  

Více túry – např. po farmě, kde je možno vidět antilopy,  v Kapském městě ze Stolové hory sestup procházkou (cca 3h), v přímořských destinacích procházky po dunách, po pobřeží….

Samozřejmě se ale o další atrakce nepřijde jako je např. návštěva Národních parků, pozorování zvěře, posezení u ohně  atd. 

Pobyt v jedné až třech destinacích- dle dohody.

Hrajete rádi golf a ostatní kamarádi více loví, jiní se raději opalují a pobývají u vody? I takto jde strávit svoji dovolenou. Každý se přes den věnuje svému koníčku a večer se sejdete se svými blízkými.

V Jihoafrické republice je více než 450 golfových hřišť, udává se zde kolem 150 000 golfistů a  celkem 8 602 nemovitostí, které v hodnotě více než 1 bilionu R golfové kluby vlastní. (k roku 2022)

Velmi kontroverzní téma! Ale ten, koho zajímá tato oblast, chce si sám udělat úsudek kdo má pravdu, chce vědět proč se loví, proč  je myslivost (ne)důležitá, spousta zajímavostí o zvěři, uvítá pobyt nejen s návštěvou jedné až tří destinací, v 8 a více dnů, ale účastní se denních besed a povídání  na tato tématem s odborníkem. V praxi si lze např. vyzkoušet, zda to co vám bylo na besedě řečeno, poznáte v praxi.

CENA
  • Cena je vždy závislá od počtu klientů a destinací,   Ceny obvykle bývají ALL INCLUSIVE, vždy v itineráři upřesněno.
  • Cena, která je s klientem dohodnuta, je vždy konečná a nejsou v ní skryty další poplatky pokud není s klientem dohodnuto jinak.         

Cena ALL INCLUSIVE zhruba zahrnuje:

standardní jídlo, pivo, víno – v omezeném množství, nealko, veškeré vstupy do parků, rezervací, ubytování, přejezdy, doprava do všech destinací, doprava z letiště a na letiště, jízdy po farmách, zapůjčení zbraní, profilovec pro lovce, přítomnost průvodce po celou dobu pobytu.

Po celou dobu vašeho pobytu  je s vámi český  průvodce

Nákupní košík
cs_CZCzech