O nás

     Představujeme vám výrobky z přírodních kůží kontinentu Jižní Afriky - JAR a Zimbabwe, oku lahodící, luxusní a přitom cenově dostupné. U nás NEKOUPÍTE výrobek zpracovatelského průmyslu, ale výrobek dokonalé ruční práce. Garantujeme 100% pravou kůži.       

     Neboť pobýváme často v Jihoafrické republice a vídíme značný zájem našich klientů o výrobky z pravé kůže, přivedly nás na myšlenku, nabídnout v naší zemi budoucím zákazníkům a ostaním, kteří nemají možnost africký kontinent navštívit, luxusní, praktické, cenově dostupné výrobky s vysokou kvalitou.

 

Jedná se především o zakázkový katalog výrobků, s některými výrobky na skladě. 

       

 

Na dostupnost výrobků doporučujeme se informovat nejlépe přímo telefonicky, WhatsApp, Viber, 00420 775 169 744, mailem - afronatur@gmail.com nebo přes chat, nebot´ u každého výrobce je lhůta výroby a tudíž i doba dodání různá. Pokud Vám ihned neodpovíme, nevezmeme tel. zanechte nám, prosíme, krátkou zprávu a my se Vám ozvem. Může se totiž stát, že jsme s klienty v Africe v terénu, kde není signál. 

 

 

 

Kvalita, praktičnost a vzhled je hlavní důvod proč vlastnit výrobky, které nabízíme. Pokud budete o výrobky správně pečovat, odvděčí se vám tím, že budou sloužit mnoho let nejen vám, ale i těm, které obdarujete.     

                          certifikat

U obuvi:

  • vydrží mnoho let
  • pravá kůže se vám vytvaruje dle vašeho chodidla
  • nejsou známy žádné exémy, vyrážky či plísně na nohou
  • nemusíte mít obavy ze zápachu, když si obuv vyzujete
  • NEsmí se však namáčet do vody a nosit ve sněhu. Více o péči zde

V případě, že obuv namočíte, nechte ji přirozeně uschnout. Tzn. NEDÁVAT schnout na sluníčku, u topení, kamen, trouby, přímotopů apod. Ponechte obuv v pokojové teplotě.

 

Ostatní druhy zboží:

  • vydrží mnoho let
  • přesto, že některé zboží nevlastní značku, (v Africe je v nabídkách tolik výrobků z kůže, že značka nehraje roli).
  • garantujeme pravost kůže
  • u výrobků z kůže, které vyžadují CITES, je dodávána certifikace - o CITESu - povolení více se dočtete zde
  • vzhled výrobků odpovídá kvalitě

 Pokud to bude technicky možné a vzájemně se domluvíme, výrobky nad 5.000 CZK Vám osobně před nákupem představíme.

 

       Jihoafrická republika je nádhernou a rozmanitou zemí, která uchvátí snad každého z nás. Říká se o ní, že v jedné zemi najdete celý svět. Při častých pobytech v této zemi jsme poznali, jak je na loveckých farmách nakládáno s kůžemi ulovených zvířat, ale i jak je zpracováno maso, kůže i ostatní produkty  faremním chovem.

 

 

        Jsme si vědomi skutečnosti, že lov zvířat a používání kůže vůbec, je pro mnohé kontroverzní téma. Proto je na místě připomenout, že JAR je na zvěř velmi bohatá a lov veškeré zvěře zde podléhá přísné kontrole a regulaci. Výrobky z kůží citesových i některých necitesových zvířat pocházejí téměř výhradně z faremních chovů. (Faremní chov je regulovaným chovem většího počtu zvěře na malé výměře intenzivním hospodařením).

         V dnešní době mnoho lidí zjišťuje, jak přirozeně a krásně působí na člověka produkty z kůží a navíc mnohem déle vydrží, v případě, že se o ni staráme.

       Veškeré zboží je dováženo z Jihoafrické republiky nebo ze Zimbabwe. Známe dodavatele, proto také můžeme 100% zaručit pravost kůže. 

Jsme výhradní dovozci pro ČR společnosti Courtney The Courteney Boot Company P/L ze Zimbabwe-  výrobky v nabídce - obuv, batohy hladké, batohy semišové, buvoli opasky

 

 

 

Věříme, že se s výrobky budete cítit dobře a že vám budou sloužit několik let. (Pokud tedy o ně bude správně pečováno.) O péči produktů více zde.  

  Na vnitřní prostor některých kabelek, cestovních tašek apod. je použit opět přírodní materiál z kůží buvolů, antilop, jehněčiny nebo vepřovic a nebo látka.

                  

Charakteristika rozdílů kůží, proč je důležitá péče o vaši obuv a jak ošetřovat výrobky z pravé kůže, najdete v sekci "CHARAKTERISTIKA KŮŽÍ A PÉČE O NI".

 

 

 

 Zajisté budou mít někteří námitky proti těmto výrobkům. Ale tak jako u nás je běžné použití vepřovice a hovězí kůže, stejně tak je běžné v Jižní Africe použití mnoha přírodních kůží.  

   

Klademe důraz na profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy. 

Věříme, že se budete s naším výrobkem cítit dobře a bude Vám připomínat vůni a dálku slunné Afriky.    

Jak jsme se již zmínili v úvodu o Jihoafrické republice,  pobýváme tam často,  známe tamní poměry, naše dodavatele. Proto jsme schopni Vám také zprostředkovat dovolenou na míru, tzv. forfaitové pobyty:

více www.afronatur-cestovani.cz

 

DSC_5507

 

DSC_0231 Afrika 2008 496

 

DSC_6233
DSC_6301