VEŠKERÉ POBYTY
POZNÁVACÍ - LOVECKÉ - KOMBINOVANÉ

Před uskutečněním pobytu předchází, pokud je to možné, osobní schůzka, kde se nejen navzájem osobně poznáme, ale zjistíme o jaký druh pobytu má dotyčný zájem.

Pokud dojde k předběžné dohodě, je zaslán  návrh itinerář pobytu, kde je vše rozepsáno. Dále se upravuje as upřesňuje dle požadavku klienta a doporučení průvodce. Po výběru přesných destinací, pobytu, je zaslán itinerář, který je již na základě společné dohody, včetně ceny. 

Pokud dojde ke konečné shodě pobytu, je požádáno o zálohu,  zajistí se letenky, pobyty, auta, ubytovaní, lovy, profilovec apod.  

Zajištění probíhá až po zaslání zálohy. Je nám líto, že musíme být takto striktní, ale po špatných zkušenostech jsme nuceni takto postupovat. 

POZNÁVACÍ

JAR je nádherná země, ale poznat ji během jednoho pobytu je pouze závod s časem a únavou klientů.  Zaměřte se raději, co Vás zajímá, co byste chtěli vidět a raději vybrat tři destinace a odtud paprskovitě vyjíždět než být každý den někde jinde. Trochu jiné je, pokud navštívíte Botswanu.  Pokud vás Afrika osloví, budete se chtít vracet a tak poznávat další části této nádherné země.

LOVECKÉ

Na rozdíl od české země, Afrika má k lovu co nabídnout. Lov je velmi kontroverzní téma a právě proto se v některých článcích na toto téma vyjádříme. Více o loveckých pobytech….

více o lovech zde:

KOMBINOVANÉ

máte manžela, manželku, partu… zkrátka skupinku lidí a část loví  a část ne? Někdo rád např. rybaří, raději jde na golf, zasportuje si nebo naopak relaxuje, ale druhý milkuje lov? I takové pobyty můžeme zkombinovat. A to buď, že ráno část půjde lovit a druhá část má jiný program.

Nákupní košík
cs_CZCzech